Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Şirket Bilgileri

İntegral Bilişim ve Tasarım

Web Tasarımı - Hakkımızda - İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri siz değerli müşterilerimizin her türlü web yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını profesyonel ve uzman kadrosuyla en kısa sürede, en uygun fiyata ve eksiksiz bir şekilde giderme parolasıyla yola çıkmıştır.

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri siz değerli müşterilerimizin her türlü web yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını profesyonel ve uzman kadrosuyla en kısa sürede, en uygun fiyata ve eksiksiz bir şekilde giderme parolasıyla yola çıkmıştır.

Günümüz iş dünyasında internet artık şirketler için bir keyfiyet değil bir zorunluluk haline gelmiştir. Rekabet ortamının giderek arttığı ve gelecek yıllarda daha da artacağı düşünüldüğünde şirketinizi bir adım öne taşımak ve bir farklılık yaratmak için yeniliklere açık olmak, yenilikleri takip etmek ve buna göre pozisyonunuzu belirlemek zorundasınız. Profesyonel bir web sitesine sahip olmak bu farklılığı yaratmak için önemli bir adımdır.

Hep söylenen klasik bir cümle var; İnternette kimse sizin kim olduğunuzu, ne olduğunuzu bilmez. Gerçekten de öyledir, çok büyük kurumsal bir firma olabileceğiniz gibi küçük ölçekli bir şirkete de sahip olabilirsiniz ancak sitenizi ziyaret edenler bunu bilemezler. Kötü dizayn edilmiş ve altyapısı düzgün olmayan bir web sitesine sahip olan büyük ölçekli bir kurumsal firma kendini olduğundan daha küçük ve amatör gösterebileceği gibi, profesyonel bir yazılım ve tasarım alt yapısına sahip küçük bir firma kendini olduğundan daha büyük ve profesyonel gösterebilir. Bu tamamen web sitenizin nasıl olduğuna bağlı. Buradan profesyonel bir web sitesine sahip olmanın şirketler için ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

İşte tam da bu noktada biz İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak tecrübeli, profesyonel kadrosu, güvenilir, modern, en son teknolojiyi kullanan yazılım ve donanım altyapısıyla, firmanız ister küçük ölçekli isterse de büyük kurumsal bir firma olsun hiç fark etmez, sizi sanal dünyada en iyi şekilde temsil eden profesyonel bir web sitesi hizmeti vermek için yola çıktık.

Özellikle "hazır web sitesi" hizmetlerimiz ile içerikleri hazır olan firmalara 2 veya 3 gün içerisinde web sitelerini a dan z ye hazır hale getirip İnternet ortamında yayınını yapabiliyoruz. Yani hazır web site alt yapımız ile 2 günde web siteniz hazır.

Yukarıdaki özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmak size bir telefon kadar yakın. Daha fazla düşünmeyi bırakın ve internetin potansiyelinden yararlanıp web sitenizi kurmak için hemen şimdi bizi arayın!

Telefon Numaralarımız :

0216 410 55 33

0554 959 50 55