Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HizmetlerSEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti  - Arama Motoru Optimizasyonu, web sitesinin arama performansını arttırmaya yönelik yapılan çalışmaların tümüdür.

Arama Motoru Optimizasyonu, web sitesinin arama performansını arttırmaya yönelik yapılan çalışmaların tümüdür.

SEO'nun açılımı Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu'dur. Google, Yandex gibi arama motorlarında sitenizin aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlamaya yönelik çalışmaların tümü genel olarak SEO olarak adlandırılmaktadır.

 

SEO Uzmanları bu çalışmaları genel olarak 2 şekilde ele alır.

 

On-Page SEO Çalışmaları: Site içi düzenlemelerin tümünü kapsar. İçeriklerin düzenlenmesi, hataların giderilmesi, Rich Snippets entegresi

 

Off-Page SEO Çalışmaları: Site dışından gerçekleştirilen çalışmaların tümünü kapsamaktadır. En popüleri link inşasıdır. Sosyal medya çalışmaları, link building

 

Arama motoru optimizasyonu da bir nevi pazarlama stratejisidir. Ürününüzü ön plana çıkarmayı hedefler. Reklamlardan farklı olarak daha uzun vadeli ve uzun süre etkili bir yatırımdır. En büyük avantajı ise arama motoru reklamcılığına göre daha ucuz oluşudur.

 

Arama Motoru Optimizasyonu Yaptırmanın Avantajları :

 

1- SEO, Reklamlardan daha düşük maliyetler ile yapılabilir.

 

2- Doğru şekilde gerçekleştirilmiş SEO çalışmasının etkileri, reklamlardaki gibi bütçeniz tükendiğinde geçmez. Kalıcıdır, kurallara uygun şekilde site beslenmeye devam edildiğinde geldiğiniz sıralarda kalmaya devam edersiniz.

 

3- SEO çalışmaları sadece kelime bazlı yükselişi gözetmez, aynı zamanda web sitenizi ziyaretçilerinizin seveceği şekle sokmak ile de ilgilenir, böylelikle müşterilerinizi memnun edersiniz.


Arama motoru optimizasyonu ileri derecede bilgi ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Dikkatli ve kurallara uygun yapılmazsa siteniz google ve diğer arama motorları tarafından yasaklı hale gelebilir ve bu da sitenizin değerinin bir anda sıfırlanmasına neden olabilir. Bu yüzden piyasada SEO uzmanıyım diye geçinen sahtekarlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Özellikle sitenizi 1 günde ya da çok kısa sürede arama motorlarında üst sıralara çıkarma vaadinde bulunanlara karşı dikkatli olun, çünkü SEO zaman isteyen bir işlemdir ve siteniz arama motorlarında yavaş yavaş yükselmeye başlar. Bir anda yükseliyorsa işin içinde google ve diğer arama motorlarının yapılmasını istemediği hileler vardır ve google ve diğer arama motorları bunu tespit ettiğinde siteniz yasaklanır ve arama motorlarında bir daha listelenmez. Bu da yıllarca vermiş olduğunuz emeklerin boşa gitmesi anlamına gelir.

 

İntegral Yazılım SEO konusunda ileri derece bilgi ve deneyime sahip uzman bir kadroya sahiptir. Bizimle çalışırsanız sitenizin değerinin günden güne arttığını ve arama motorlarında üst sıralara adım adım yükseldiğini göreceksiniz. Şimdi hemen bizi arayın ve farkı görün.


Tel  :  0216 410 55 33

Cep :  0554 959 5055